top of page

ČASFEST 2023 se blíží

V letošním roce oslaví nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub ČAS 15. výročí svého fungování. Projektem ČASFEST 2023 chceme toto výročí oslavit a současně také oslovit mladou generaci i širokou veřejnost prostřednictvím kulturních, vzdělávacích a sportovních aktivit podporujících prevenci negativních jevů. Představíme činnost centra a oslovíme nové zájemce o jeho preventivní aktivity. Umožníme místním začínajícím umělcům jejich prezentaci a snížime předsudky vůči nízkoprahovým zařízením.

Multižánrový festival ČASFEST 2023 se bude konat 5.-9. června 2023 na různých místech ve městě Tišnově. V rámci doprovodného programu připravujeme workshopy pro klienty centra, ale také pro širokou veřejnost (besedy, filmové projekce, legální streetart, ukázky bojových umění, lekce cvičení, hudebnické kurzy apod.). Oslavy vyvrcholí v pátek 9. června v areálu letního kina malým hudebním festivalem.


Na všechny akce v rámci projektu ČASFEST je vstupné zdarma. Na workshopy je třeba rezervovat vstupenku prostřednictvím našeho webu, protože kapacita je omezená. V rámci akce v letním kině bude vybíráno dobrovolné vstupné, které následně poslouží k podpoře dalšího provozu Klubu ČAS.


Je nám velkou ctí předávat zkušenosti z organizace našeho hudebního festivalu pořadatelům z Klubu ČAS a podílet se na organizaci celé akce.

17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page