Jdi na obsah Jdi na menu

Akreditace

kolo.png

Na festival mají volný vstup pouze řádně akreditovaní novináři. Žádosti o novinářské akreditace zasílejte na email info@hudbouprounicef.cz, v předmětu zprávy uveďte "akreditace 2017". Vstupenka a identifikační pásky budou akreditovaným novinářům vydány na pokladně v den konání festivalu. Akreditace bude přednostně poskytnuta médiím, které budou veřejnost informovat o konání festivalu Hudbou pro UNICEF 2017 před jeho konáním, případně v minulosti informovali o některém z předchozích ročníků.

Novinářská akreditace je určena publikujícím novinářům, fotografům, TV redaktorům a štábům, rozhlasovým redaktorům, internetovým redaktorům a korespondentům tiskových agentur. Za každé periodikum bude akceptován zpravidla jeden zástupce, případně jeden fotograf (kameraman) a jeden redaktor.

Podmínkou k získání novinářské akreditace je zaslání emailu s žádostí o akreditaci, ve kterém bude uvedeno: jméno, příjmení, redakce, telefon, email, dosavadní publikační činnost ve vztahu k festivalu, plánovaný mediální výstup z letošního ročníku.

 

Ke stažení:

LOGO FESTIVALU