Jdi na obsah Jdi na menu

Dopravní spojení na festival bude bez komplikací

11. 6. 2015

Upozorňujeme návštěvníky festivalu, že plánované silniční a železniční uzavírky se dopravy na festival Hudbou pro UNICEF nedotknou. Silnice v Kuřimi bude v plném rozsahu uzavřena až od 18.6. a výluka na železniční trati bude zahájena 15.6. K cestě na festival a z festivalu je tak možné využít sítě veřejné dopravy bez jakýchkoliv omezení. Z důvodu malého zájmu o noční festivalovou linku nebude v letošním ročníku pořadatel mimořádný spoj po skončení festivalu zajišťovat.

K cestě na a z festivalu doporučujeme využít železniční zastávku Hradčany, která je blíž k festivalovému areálu.

 

On-line vyhledávání spojení

 

Jak se na festival dostat?

Ze zastávky ČD Hradčany se vydejte směr Tišnov-sídliště Klucanina. Od nádraží půjdete úzkou cestou "Na Nové" označenou také jako cyklostezka, dále vlevo ulicí "Trnec", která od první křižovatky u areálu pily pokračuje jako ulice "Brněnská". Po cca 400 metrech dojdete k prodejně potravin a poště. Vedle pošty je odstavné parkoviště, ze kterého je cesta do areálu vyznačena.

Z vlakového/autobusového nádraží Tišnov - při východu z nádražní budovy ČD se dejte doprava ulicí "Janáčkova" podél autobusových zastávek, ta po kruhovém objezdu přechází v ulici "Nádražní". Za prodejnou Penny se dejte vlevo na ulici "U Humpolky" - hlavní část sídliště budete mít po levé ruce. Po mírném stoupání dojdete na křižovatku s ulicemi "Dvořákova" (nahoru) a "Brněnská" (kolmo). Dejte se vpravo ulicí "Brněnská". Po cca 600 metrech dojdete k poště (po levé straně). Vedle pošty je odstavné parkoviště, ze kterého je cesta do areálu vyznačena.

Oficiální festivalové parkoviště je zřízeno na ulici Brněnská vedle budovy pošty a potravin (Brněnská 1688). Při příjezdu automobilem využijte, prosím, toto parkoviště. Z parkoviště je značená cesta do areálu festivalu, vzdálenost je cca 220 metrů. V okolí festivalového areálu nebude parkování povoleno a jeho porušování bude kontrolováno městskou policií. Děkujeme za pochopení.

 

Kontakty na lokální taxislužby

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář