Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Hudbou pro UNICEF Warm Up vol. 2 - HA-KAPELA

12. 5. 2013

hakapela.jpgV pátek 31. května 2013 pokračujeme další předfestivalovou akcí - warm up, tentokrát s pořadovým číslem 2, vám přináší tišnovskou HA-KAPELU!!! Začínáme v 19:30 hodin na zahrádce U Palce, Jungamnnova 70, Tišnov.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Program festivalu je kompletní - v Tišnově vystoupí také PORTLESS

2. 5. 2013

portless.pngSkupinu PORTLESS založili bývalí členové Support Lesbiens (Kryštof Michal, René Rypar, Jan Daliba, Zbyněk Raušer) na podzim roku 2012. Koncem dubna odehrála skupina svůj první samostatný koncert v Lucerna Music Baru v Praze. V Tišnově tak budete mít jedinečnou šanci být osobně u začátků tohoto zajímavého projektu!

Program festivalu se tímto uzavírá. V Tišnově vás o víkendu 14. a 15. června čeká celkem třináct skupin v čele s absolutní špičkou naší hudební scény skupinami Charlie Straight, Mandrage nebo Toxique. Těšit se můžete také na populárního Jana Budaře, skladatele filmové hudby Jaroslava Uhlíře, bojovníky proti konci světa The Tap Tap a mnoho dalších! Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou v prodeji už teď v síti Ticketportal. Využijte možnosti HOMEticket - vstupenky si vytiskněte z pohodlí vašeho domova!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

The Tap Tap v Tišnově nakonec vystoupí

23. 4. 2013

thetaptap.jpgMáme pro vás výbornou zprávu! Skupina The Tap Tap, která se už stala pravidelným podporovatelem našeho hudebního festivalu, nakonec v Tišnově vystoupí. Vystoupení v Bruselu, které původně ohrozilo účast skupiny The Tap Tap na letošním ročníku Hudbou pro UNICEF bylo zrušeno. V Tišnově všem z The Tap Tap vytvoříme mnohem lepší atmosféru!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Vstupenky na festival jsou už v prodeji

29. 3. 2013

ticket.jpgByl zahájen předprodej vstupenek na letošní ročník festivalu. Vstupenky je možné v tuto chvíli zakoupit výhradně prostřednictvím sítě Ticketportal. K disozici jsou vstupenky na každý jednotlivý festivalový den, je také možné zakoupit zvýhodněnou permanentku na celý festival. K dostání jsou také rodinné vstupenky. Využijte výhodné ceny v předprodeji!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Hudbou pro UNICEF obhajuje v roce 2013 titul ČISTÝ FESTIVAL

24. 3. 2013

logo-cisty-festival.jpgV rámci projektu Čistý festival se na letních akcích v roce 2012 celkově podařilo vytřídit 46 524 kilogramů odpadu. Většinu tvořilo 29 906 kilogramů plastů, mezi kterými nechybělo 260 915 půllitrových pivních kelímků. Dále se na open-air festivalech a akcích třídilo také sklo, papír a plechovky. Veškerý tříděný odpad putuje z festivalů k recyklaci, takže je možné, že návštěvníci budou v příštím roce opět pít ze stejných plastových kelímků v recyklované podobě. V prvním ročníku soutěže získal v kategorii do 10 000 návštěvníků titul ČISTÝ FESTIVAL 2012 festival Hudbou pro UNICEF.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Hudbou pro UNICEF Warm Up vol. 1 - CIRCUS PONORKA

24. 3. 2013

ponorka.jpgV pátek 12.4.2013 od 20:00 hodin vystoupí v tišnovském Café U Palce jedinečný, jednočlenný ,,orchestr‘‘ Circus Ponorka - Honza Ponocný v naprosto originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘ Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium přijde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Tím člověkem je Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby. Koncert se koná v rámci projektu Hudbou pro UNICEF 2013.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Příprava festivalu vrcholí

9. 3. 2013

plakat.jpgProgram letošního ročníku charitativního hudebního festivalu Hudou pro UNICEF je už skoro kompletní. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na dva dny skvělé muziky, a to vše v překrásném areálu letního kina v Tišnově. Sledujte náš web i Facebook, budeme postupně zveřejňovat další informace, během příštího týdne také letošní ceny vstupenek.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

V Tišnově se bude již popáté hrát pro UNICEF

12. 2. 2013

_mg_1170.jpgPříjemnou zábavu a zároveň příležitost pomoci nabízí již pátý ročník charitativního multižánrového hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Málokterý hudební festival je svým zaměřením tak jedinečný, jako právě Hudbou pro UNICEF. Koná se totiž ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce, jež se koná v pátek 14. a sobotu 15. června 2013 v Tišnově u Brna, je určen na podporu očkovacích programů UNICEF.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Festivaly Rock for People a Hudbou pro UNICEF získaly titul ČISTÝ FESTIVAL 2012

1. 11. 2012

cisty_festival.pngPo pěti letech třídění odpadů na českých letních akcích se autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. rozhodla ocenit dva festivaly, které jsou nejlepší v třídění odpadů. Do prvního ročníku soutěže ČISTÝ FESTIVAL se zapojilo celkem 22 festivalů a akcí, které se zavázaly třídit odpady v rámci stejnojmenného projektu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky