Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Hlavní hvězdou letošního festivalu bude Tomáš Klus

11. 3. 2014

klus.jpegPo veleúspěšném vystoupení na našem festivalu v roce 2012 dopřejí TOMÁŠ KLUS a jeho cílová skupina i letošního 14. června líbezné zvuky vašim uším!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Čistý festival i v roce 2014

8. 3. 2014

05_cisty_festival.jpgUž potřetí byl festival Hudbou pro UNICEF vybrán do zcela exkluzivní skupiny festivalů pyšnících se označením Čistý festival. Sedmým rokem mohou návštěvníci nejvýznamějších letních open-air festivalů v České republice třídit odpady. Ve festivalových areálech na stánku Čistý festival za to dokonce dostanou odměnu. Každý návštěvník, který na stánek Čistý festival přinese určité množství plastů nebo papírů získá los, který vyhrává skvělý dárek! Přímo za 30 kusů plastů, například kelímků, rozdáváme speciální žetony na pivo zdarma!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Circus Ponorka vystoupí ve speciální sestavě

8. 3. 2014

circusponorka.jpgPředstavujeme první hvězdu letošního ročníku Hudbou pro UNICEF. Circus Ponorka Honzy Ponocného už v rámci našeho festivalu vystupoval v roce 2011, v loňském roce pak zahrál v rámci Warm Up v Café U Palce. Tentokrát si pro náš hudební festival připravil Honza zcela mimořádné vystoupení, neuvidíte ho na podiu samotného, jak bývá zvykem, ale se speciálně sestavenou skupinou dalších muzikantů. V této podobě na jiných festivalech nevystupuje! Těšte se, v sobotu 14.6. startujeme!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Festival je opět tady!

2. 3. 2014

logo.pngI v roce 2014 se můžete těšit na celý den skvělé hudby a zábavy. Charitativní festival Hudbou pro UNICEF se koná opět v areálu letního kina v Tišnově v sobotu 14. června 2014! Sledujte náš web, facebook i twitter, brzy začneme zveřejňovat první jména vystupujících a další důležité informace.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Hudební festival Hrady CZ pokračuje, přesouvá se na Moravu na hrad Veveří!!!

6. 8. 2013

nightwork_tz.jpgHudební festival Hrady CZ se po hradech Točník, Švihov a Kunětická hora a Rožmberk nad Vltavou představí v pátek 9. srpna a v sobotu 10. srpna na Moravě, konkrétně na hradě Veveří u Brna. Páteční program zahájí v 19 hodin koncert Mňágy a Žďorp. Součástí pátečního večera je již tradičně i karneval v maskách s tombolou o ceny a první festivalový den se mohou návštěvníci těšit také kapelu Koblížci a večerní show v podání Mig 21 a frontmana kapely Jiřího Macháčka. V sobotu dvě velká pódia rozezní hvězdy současné pop-music, jako je například Nightwork, Kryštof, Aneta Langerová, Mandrage, Tomáš Klus, Monkey Business a další. Festival se dále v průběhu léta představí vždy v pátek a sobotu až do 31. srpna na hradech Hradec nad Moravicí, Bezděz a Bouzov.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

HPU doporučuje...

22. 7. 2013

hrady.jpgHudební festival Hrady CZ se po hradech Točník a Švihov představí 26. a 27. července na Kunětické hoře na Pardubicku. Páteční program zahájí v 19 hodin koncert Mňágy a Žďorp. Součástí pátečního večera je již tradičně i karneval v maskách a první festivalový den se mohou návštěvníci těšit také na letošní objev roku letošních cen Anděl Zrní a večerní show v podání Mig 21. V sobotu dvě velká pódia rozezní například Nightwork, Kryštof, Aneta Langerová, Mandrage, Tomáš Klus, Monkey Business a další interpreti a kapely. Festival se dále v průběhu léta představí vždy v pátek a sobotu až do 31. srpna na hradech Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bezděz a Bouzov.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Upozornění - rodinné vstupenky

13. 6. 2013

vstupenka.gifUpozorňujeme, že rodinná vstupenka je platná pouze v případě, kdy jsou (maximálně 2!) dospělé osoby doprovodem MINIMÁLNĚ JEDNOHO DÍTĚTE ve věku do 12 let. V případě, že bude chtít někdo využít rodinnou vstupenkou ke vstupu pro dvě dospělé osoby, nebude mu vstup bez doplacení rozdílu ceny do výše dvou dospělých vstupenek umožněn. Děkujeme za pochopení.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Autobusová doprava z festivalu

11. 6. 2013

autobus.pngJako každý rok i letos připravujeme pro účastníky festivalu autobusovou dopravu zpět z akce. Autobus bude v pátek i v sobotu po skončení programu odjíždět z festivalového parkoviště směrem Kuřim a Brno-Královo Pole.

Odjezdy festivalového autobusu

pátek 14.6.2013, odjezd 23:45 h - Trasa: Tišnov parkoviště u pošty Klucanina (festivalové parkoviště) - Kuřim rest. U Mertů - Brno Královo Pole nádraží

neděle 16.6.2013, odjezd 01:00 h - Trasa: Tišnov parkoviště u pošty Klucanina (festivalové parkoviště) - Kuřim rest. U Mertů - Brno Královo Pole nádraží

V případě, že bude kapacita autobusu naplněna, bude jízda opakována. Jedná se o mimořádnou autobusovou linku, která je určena výhradně pro odvoz návštěvníků po ukončení prvního dne hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Cestující se prokáží festivalovou jízdenkou v hodnotě 30,- Kč, kterou si zakoupí v pokladně festivalového areálu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Vstupenky stále k dostání v síti Ticketportal

11. 6. 2013

plakat_prelep.pngVSTUPENKY V PRODEJI VÝHRADNÉ NA WWW.TICKETPORTAL.CZ. VYUŽIJTE MOŽNOSTI HOMETICKET – VSTUPENKU SI VYTISKNĚTE DOMA! V TIŠNOVĚ MŮŽETE VYUŽÍT PŘEDPRODEJNÍ TERMINÁL CK TRAVEL CLUB ČSAD TIŠNOV, NÁDRAŽNÍ 1797 (PENNY MARKET). UPOZORŇUJEME, ŽE KAPACITA AREÁLU JE OMEZENA. VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU O VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI JE MOŽNÉ, ŽE V DEN KONÁNÍ KONCERTU BUDE K DISPOZICI POUZE ZNAČNĚ OMEZENÉ MNOŽSTVÍ VSTUPENEK. VYUŽIJTE UŽ DNES MOŽNOSTI KOUPIT VSTUPENKY ZA ZVÝHOĎNĚNOU CENU!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Klára Vytisková: Těšte se do Tišnova! My už se těšíme.

5. 6. 2013

klara_vytiskova.jpgStejně pestré jako tóny hudby skupiny Toxique jsou i zájmy zpěvačky této kapely. Klára Vytisková se nových projektů a výzev nebojí. V červnu se i se skupinou znovu představí na festivalu Hudbou pro Unicef v Tišnově. Dokazuje tak, že ani na charitu nezapomíná.

Dnes vám přinášíme exkluzivní rozhovor.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky