Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Panenky Hudbou pro UNICEF 2014

30. 5. 2014

hakapela.pngV rámci projektu UNICEF Adopce panenek pro nás připravili dobrovolníci originální panenky s podobou vystupujících umělců.

NA FESTIVALU HUDBOU PRO UNICEF 2014 BUDE MOŽNÉ TYTO ORIGINÁLNÍ KOUSKY VYDRAŽIT A PODPOŘIT TAK JEŠTĚ VÍCE PROGRAMY UNICEF!

 

První originální panenky už byly vloženy do FOTOGALERIE. Brzy budou další!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

LENNY vyhrála objev roku v Cenách Anděl 2013

14. 5. 2014

lenny_web.pngNa tuzemské scéně se dlouho neobjevil takový talent, jakým je devatenáctiletá zpěvačka Lenny. V roce 2013 byla nominována na Objev roku v anketě Český Slavík MATONNI, v letošním roce obsadila 2. místo v kategorii objev roku v Hudebních cenách Óčka 2013 a vrcholem pak je dnešní vítězství v Cenách Anděl 2013 v kategorii objev roku. Lenny uvidíte a uslyšíte v sobotu 14.6. v Tišnově!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Přijďte na festival v originálním tričku!

10. 5. 2014

tricko.pngVe festivalovém e-shopu si můžete zakoupit originální trička, ve verzi dámské, pánské i dětské, v různých barvách. V našem e-shopu najdete také mnoho dalších festivalových suvenýrů. Navštivte e-shop Hudbou pro UNICEF o kupte si originální festivalový dárek!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Tomáš Klus vyprodává koncerty! Nepropásněte jeho vystoupení v Tišnově!

10. 5. 2014

klus.pngAktuální tour Proměnamě Tomáše Kluse vyprodává kluby! V sobotu 14.6.2014 vystoupí Tomáš Klus v Tišnově na festivalu Hudbou pro UNICEF. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci! Vstupenky doporučujeme zakoupit už v předprodeji! Předprodej probíhá výhradně prostřednictvím sítě Ticketportal. V rámci předprodeje je možné zakoupit HOMETICKET - objednejte, zaplaťte a vytiskněte z pohodlí domova!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Předprodej vstupenek byl zahájen!

10. 4. 2014

logo_predprodej.jpgPředprodej vstupenek na Hudbou pro UNICEF 2014 byl zahájen! Kupte si už nyní prostřednictvím sítě Ticketportal vstupenku za zvýhodněnou cenu. V rámci předprodeje je možné zakoupit HOMETICKET - objednejte, zaplaťte a vytiskněte z pohodlí domova!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Program festivalu je kompletní

2. 4. 2014

divaci.jpgProgram letošního ročníku je kompletní. Opět se můžete těšit na špičku domácí hudební scény v čele s Tomášem Klusem, velkými objevy zpěvačkou Lenny a kapelou We on the Moon nebo tvůrcem filmové hudby k filmům Revival, Perfect Days nebo Mamas & Papas Honzou Ponocným a jeho Circusem Ponorka - speciálně pro náš festival v rozšířené podobě.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

V Tišnově zahraje objev roku 2013 We on the Moon

31. 3. 2014

weonthemoon.jpgSkupina We on the Moon se stále více prosazuje na hudebním trhu a upevňuje tak svou pozici. V poslední době sklízí úspěch za úspěchem – stala Objevem roku 2013 v anketě Žebřík, v hudebních cenách televize Óčko skončila v kategorii objev roku na čtvrtém místě a novinka Escape From Nowhere byla nasazena do rotace Fajn rádia a zájem projevila i další rádia jako Evropa 2 či síť Kiss, která novinku zařadila do svých hitparád.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Petr Bende rekordmanem festivalu

30. 3. 2014

ce3a8853.jpgPetr Bende a jeho Band jsou opravdovými rekordmany festivalu Hudbou pro UNICEF. Kromě ročníku 2012, kdy Petrovi vystoupení nedovolily pracovní povinnosti, jste ho mohli v letním kině v Tišnově vidět každý rok! Petr Bende se tak stal doslova patronem našeho festivalu a i šestý ročník samozřejmě opět podpoří.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Festival podpoří velký objev české hudební scény zpěvačka Lenny

28. 3. 2014

lenny.jpgNa tuzemské scéně se dlouho neobjevil takový talent, jakým je devatenáctiletá zpěvačka Lenny. Její silné autorské písničky včetně současného obrovského hitu Letter To You si vychutnáte živě v letním kině v Tišnově!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Na festivalu vystoupí populární Ha-kapela

28. 3. 2014

ha-kapela.jpgV loňském roce vystoupila Ha-kapela v rámci festivalového warmupu, letos tuto oblíbenou tišnovskou kapelu složenou z řad bývalých i současných žáků ZUŠ Tišnov uvidíte opět na hlavním podiu!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky