Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Podpořte festival Hudbou pro UNICEF v hudebních cenách Žebřík 2014!!!

20. 1. 2015

zebrik-2014-logo.jpgHlasovat můžete formou SMS ve tvaru

ZB 8 D HUDBOUPROUNICEF na číslo 9001109.

Cena jedné SMS je 9,- Kč.

Hlasujte, sdílejte!!! Děkujeme!!!

SMSkou podpoříte svůj oblíbený festival a k tomu můžete vyhrát zajímavé ceny!

Bližší informace ZDE

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

PF 2015

22. 12. 2014

PF 2015

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Připravujeme ročník 2015

14. 12. 2014

logo_cervene.jpgPřípravy ročníku 2015 jsou v plném proudu. Sledujte naše webové stránky a stránky na Facebooku, postupně budeme zveřejňovat první informace o vystupujících umělcích, cenách vstupenek a podobně. Máte se na co těšit! ;-)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | Fotografie: HPU 2014 | 0 Komentářů:

Hudbou pro UNICEF - festival v kině znovu spojí zábavu s charitou

7. 10. 2014

unicef.jpg

Z nenápadné akce skupiny nadšenců až mezi elitu tuzemských hudebních festivalů. Hudbou pro UNICEF i příští rok oživí tišnovské letní kino. U zrodu akce, kterou každý rok navštíví stovky hudbychtivých návštěvníků byl Jan Schneider. Festivalem chtěl navázat na tradici letních koncertů, spojení s charitou potom s Hudbou pro UNICEF udělalo nejen v regionu ojedinělý projekt.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Zemřel Petr Skoumal

28. 9. 2014

img_0960.jpgDnes ve věku 76 let zemřel hudebník a skladatel Petr Skoumal. V roce 2012 podpořil svým vystoupením také festival Hudbou pro UNICEF. Pane Skoumale, děkujeme Vám za Fíka, Boba a Bobka, Pata a Mata, včelí medvídky a všechnu tu krásnou hudbu, která nás v dětství i dospělosti provázela...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Hudební festival Hrady CZ se po úspěšném zahájení na Točníku představí na hradě Švihov

16. 7. 2014

foto-svihov.jpgHudební festival Hrady CZ se po úspěšném zahájení letošního desátého ročníku na hradě Točníku představí 18. a 19. července na Švihově nedaleko Klatov. Festival v rámci svého desetiletého výročí návštěvníkům nově nabízí kromě klasických stanových městeček i komfortnější stanování ve „VIP Hradních kempech“. Páteční program na Švihově zahájí v 19 hodin koncert kapely Sto zvířat. Součástí pátečního večera je již tradičně karneval v maskách o ceny a první festivalový den se mohou návštěvníci těšit také na kapely Portless a Horkýže Slíže. V sobotu dvě velká pódia rozezní například Tomáš Klus, Miro Žbirka, Monkey Business, No Name, Wanastowi Vjecy, Chinaski či Divokej Bill a další kapely či interpreti. Festival se dále v průběhu léta představí vždy v pátek a sobotu až do 30. srpna na hradech Kunětická hora, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bezděz a Bouzov.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

DOPORUČUJEME! Jubilejní desátý ročník festivalu Hrady CZ nabídne větší areály i nové interprety

27. 6. 2014

hrady-cz_atmosfera_tz.jpgNechcete čekat na další ročník festivalu Hudbou pro UNICEF a chcete vidět o prázdninách vaše oblíbené kapely? Doporučujeme vám navštívit jeden ze široké nabídky festivalů v rámci projektu Hrady CZ! Hudební festival Hrady CZ slaví letos desáté narozeniny a organizátoři v rámci jubilejního ročníku připravili pro návštěvníky například větší festivalové areály a komfortnější kempy, zbrusu nový areál bude letos na Bezdězu. Na hradech letos poprvé vystoupí Miro Žbirka, Olympic nebo Wanastowi Vjecy, dále pak „hradním“ publikem oblíbení interpreti, jako jsou Tomáš Klus a kapely Mandrage, Chinaski, No Name, Divokej Bill, Monkey Business nebo Horkýže Slíže. Největší letní festival tuzemských kapel Hrady CZ odstartuje letos 11. července na Točníku ve středních Čechách a program uzavře poslední prázdninovou sobotu 30. srpna v Bouzově na Olomoucku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Ročník 2014 skončil. Děkujeme!

15. 6. 2014

foto.jpg

Letošní ročník festivalu Hudbou pro UNICEF je minulostí. Sešli jsme se v letním kině v Tišnově ve velkém počtu, počasí nám přálo, nálada byla výborná, vystupující fantastičtí! Díky vám všem se podařilo podpořit očkovací programy UNICEF částkou 100.000,- Kč! K tomu přinesla dražba speciálních festivalových panenek dalších 10.350,- Kč! Podpořili jsme také nemocné děti Lucinku a Kubíka, pro každého 10.000,- Kč. Díky, díky, díky vám všem a 13.6.2015 opět v letním kině v Tišnově pokračujeme!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | Fotografie: HPU 2014 | 0 Komentářů:

Noční festivalový autobus Tišnov-Kuřim-Brno

12. 6. 2014

bus_noc.jpgPo skončení festivalu, tj. v neděli 15.6.2014 v 01:00 h ráno bude pro návštěvníky festivalu přistaven speciální autobus. Odjíždět bude z festivalového parkoviště u pošty na sídlišti Klucanina (Brněnská 1688) a zastavovat bude dále v Kuřimi (rest. U Mertů) a v Brně Králově Poli u nádraží. V případě, že bude kapacita autobusu naplněna, bude jízda opakována. Jedná se o mimořádnou autobusovou linku, která je určena výhradně pro odvoz návštěvníků po ukončení hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Cestující se prokáží festivalovou jízdenkou v hodnotě 30,- Kč, kterou si zakoupí během dne v pokladně festivalového areálu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Wi-Fi pro návštěvníky festivalu zdarma!

11. 6. 2014

wifi.pngVe spolupráci s partnerem festivalu společností YCNEGA jsme si pro vás připravili překvapení ve formě pokrytí celého festivalového areálu wi-fi signálem zdarma! Můžete tak celý den sledovat aktuální program na festivalovém webu nebo třeba vkládat vaše fotografie z festivalu rovnou na sociální sítě!

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky