Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Oblíbená kapela The Tap Tap vystoupí v netradičním prostředí Zahrádky U Palce

4. 3. 2015

ttt_band.jpgKapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Jednou z prvních velkých akcí, na které kapela vystoupila, byl v roce 2011 hudební festival Hudbou pro UNICEF. Od té doby měli návštěvníci festivalu možnost vidět fantastické vystoupení kapely The Tap Tap ještě dvakrát, a to v letech 2012 a 2013. Nyní se do Tišnova vrací opět o něco slavnější, ale stále stejně skromná kapela The Tap Tap, aby potěšila svým skvělým vystoupením fanoušky a současně podpořila projekt Hudbou pro UNICEF. Koncert se uskuteční v pátek 29. května v rámci festivalového warm-upu na Zahrádce U Palce.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 2 Komentářů:

Kupte si vstupenky za zvýhodněné ceny právě teď!

27. 2. 2015

vstupenky_obrazek.jpgByl zahájen předprodej vstupenek na festival Hudbou pro UNICEF. Probíhá výhradně prostřednictví předprodejní sítě Ticketportal. V rámci předprodeje je možné zakoupit HOMETICKET – objednejte, zaplaťte a vytiskněte z pohodlí domova! Je také možné využít široké sítě předprodejních míst v rámci celé ČR. V Tišnově je možné vstupenky zakoupit v CK Travel Club ČSAD Tišnov, Nádražní 1797, budova PENNY.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Hlavní hvězdou letošního ročníku bude československá hudební legenda Richard Müller

26. 2. 2015

muller.jpgRichard Müller (* 6. září 1961 Hlohovec) je slovenský zpěvák a hudebník. Zpívá slovensky i česky. Často své písně textuje, někdy k nim skládá i hudbu. Je synem herce Vlada Müllera a herečky Elišky Müllerové. V ČR a SR se prodalo více než 1 milion jeho alb. Richard Müller patří bezesporu mezi legendy československé hudby. Druhou červnovou sobotu vystoupí v letním kině v Tišnově, aby podpořil charitativní hudební festival Hudbou pro UNICEF.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Trojnásobný objev roku 2013 Adam Mišík zahraje v Tišnově

23. 2. 2015

misik.jpgDalším mladým interpretem, na které pořadatelé letošního ročníku festivalu sází, je Adam Mišík. Mladší syn československé hudební legendy Vladimíra Mišíka už od dětství hraje ve filmech a televizních seriálech a také v divadle. V 7 letech poprvé účinkoval ve filmu Kráska v nesnázích režiséra Jana Hřebejka. Kromě herectví se věnuje také tanci, moderování a dabingu. Od roku 2008 hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině The Colorblinds, se kterou vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands of Prague či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně. V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu na své první sólové album a píseň Tvoje světy. V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V Hudebních cenách Óčka 2013 se stal objevem roku a na cenách Evropy 2 taktéž. V červnu 2014 vydal své debutové album Parfém, které pokřtil s Debbi v Lucerna Music baru.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Dalším letošním vystupujícím je skupina KOFE-IN

23. 2. 2015

kofein.jpgHudební skupina KOFE-IN vznikla v roce 2006. V jejich energické fúzi lze najít odkazy různých hudebních stylů. V současné sestavě, která je posílena o basovou linku Daniela Herrmanna (ex-Cocotte Minute), bicí Pavla Hruši (ex-Cocotte Minute) a kytaru Martina Leciána (ex-Proti směru) tak slibuje kytarově dravější zvuk opřený o basový val s tepajícími bicími, to vše okořeněno minimalistickým beatem mašinek, druhou kytarou Petra Kunzeho a originálními texty a zpěvem frontmana Jana Kunzeho.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

V letním kině v Tišnově se rozezní čtyři violoncella

20. 2. 2015

pcq.jpgNaprosto nečekané vystoupení překvapí návštěvníky hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Druhou červnovou sobotu zazní v letním kině v Tišnově díla skladatelských mistrů klasické hudby, jazzová tvorba, hity nejznámějších moderních světových skupin, ale i známé kousky filmové hudby – a to vše v originální úpravě pro čtyři violoncellisty a jejich nástroje. Náš festival se rozhodlo unikátním vystoupením podpořit uskupení Prague Cello Quartet.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Hudbou pro UNICEF sází na mládí - v Tišnově vystoupí zpěvák Voxel

20. 2. 2015

voxel.jpgVáclav Lebeda alias Voxel  - zpěvák, klavírista, kytarista a multiinstrumentalista, objev roku 2013 v hudebních cenách Óčka a Hvězda internetu v anketě Český Slavík Mattoni 2014 vystoupí 13. června v Tišnově v rámci hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF 2015.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Ha-kapela vystoupí na domácí scéně i v letošním roce

19. 2. 2015

hakapela.jpgTišnovská kapela složená z řad bývalých i současných žáků ZUŠ Tišnov úspěšně působící již patnáctým rokem pod vedením L.Havlíka. Na počátku vzniku současné Ha-kapely byl po pětiletém působení (1995-2000) zánik původní sestavy. Tato velice úspěšná původní sestava se vypracovala až na vítěze celostátního kola jazzových souborů. Aktuálně nejpopulárnější tišnovská hudební formace Ha-kapela i v letošním roce potěší svým vystoupením návštěvníky festivalu Hudbou pro UNICEF.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Do Tišnova se vrátí Albert Černý s novou kapelou Lake Malawi

19. 2. 2015

malawi.pngKdyž v roce 2013 vystupovala na festivalu Hudbou pro UNICEF třinecká kapela Charlie Straight, byla na vrcholu popularity. Celkem čtyři hudební ceny Anděl, dvě ceny Slavík, dvě ceny hudební televize MTV a také televize ÓČKO tehdy dělaly ze skupiny kolem Alberta Černého jednu z nejpopulárnějších formací v republice. Po přerušení činnosti, které náhle oznámili v říjnu téhož roku, se s napětím očekávalo, jakým způsobem se budou členové kapely dále vyvíjet. Fanoušci zpěváka Alberta Černého se dočkali hned začátkem roku 2014, kdy představil svůj nový projekt s názvem Lake Malawi. V červnu letošního roku vystoupí Lake Malawi také na festivalu Hudbou pro UNICEF.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 174 Komentářů:

Daniela Kolářová je novou patronkou Hudbou pro UNICEF

18. 2. 2015

kolarova_2.jpgZnámá je hlavně jako herečka. Daniela Kolářová se ale v poslední době stále víc věnuje i charitativním projektům. „Myslím, že je dobré pomáhat,“ říká, když vysvětluje, jak se stala patronkou tišnovského hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Dnes vám přinášíme krátký rozhovor.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů: