Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Představujeme první kapelu letošního ročníku - RITUÁLY

6. 2. 2017

mpd8mcoytww8wk1gszx5d95eyi8q0b2m.jpgRITUÁLY jsou pražská indie-rocková skupina s českými texty v čele s Michaelem Váchou a Richardem Spilkou známých z A Banquet. Na jaře 2015 vydávají svůj druhý singl Příměří - opět ve spolupráci s Borisem Carloffem a začínají koncertovat. V dubnu 2016 vychází debutová deska Vsaď na černou v produkci Yardy Helešice a sklízí pozitivní recenze - iReport 4/5, IDNES 70%, PRÁVO 70%, Musicserver 7/10. Album kapela pokřtila za účasti dalších hostů v pražském Rock Café. V říjnu 2016 si kapelu vybrali Support Lesbiens jako svého hosta v Lucerna Music Baru. Na podzim Rituály absolvovali turné po českých klubech. V letošním roce přijedou Rituály podpořit charitativní festival Hudbou pro UNICEF.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

V roce 2017 se opět sejdeme v letním kině!

20. 1. 2017

16195914_1391853694182911_1796616416767008559_n.pngPo roční přestávce se vrací váš oblíbený hudební festival do areálu letního kina v Tišnově. První červnovou sobotu vás čeká množství dobré muziky na akci, prostřednictvím které opět společně podpoříme projekty UNICEF. Již brzy více informací! Sledujte náš web a Facebook!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Hudbou pro UNICEF 2016 se neuskuteční

6. 6. 2016

hpu.jpgPořádání každého ročníku našeho hudebního festivalu s sebou přináší obrovské množství úsilí a práce celého našeho organizačního týmu. Každý z nás přípravě hudebního festivalu věnoval 7 let svého života, mnoho volného času a také finančních prostředků. Hudbou pro UNICEF byl projekt, který měl do Tišnova vrátit hudební festival na té nejvyšší úrovni a současně podpořit dobrou věc, tedy konkrétně očkovací programy UNICEF. Těch 7 let, které jsme přípravou a organizací festivalu trávili, bylo krásnou a nenahraditelnou zkušeností. Přesto, že jsme veškerou organizaci postavili na přísně neziskovém principu, stejně tak vystupující kapely ve většině případů výrazným způsobem při stanovení honoráře přihlédly k charitativnímu charakteru akce, je organizování podobného festivalu v podmínkách malého města velmi finančně náročné. I přes mírné ztráty v hospodaření každého ročníku se nám při zapojení vlastních finančních prostředků organizátorů, finančních prostředků reklamních partnerů a veřejných zdrojů dařilo v Tišnově každoročně uspořádat hudební festival, který svou organizací i hudebním obsazením mohl směle konkurovat zavedenějším akcím po celé naší republice. V letošním roce však byla festivalu zamítnuta dotace z veřejných prostředků města Tišnova přesto, že jsme předchozí dotace vždy řádně, v souladu s uzavřenou smlouvou a včas vyúčtovali. Nechceme zde vést polemiky o tom, proč se takto vedení města rozhodlo. Co je však jasné, je to, že bez podpory města, ve kterém se akce koná a které z jejího konání těží ze všech nejvíc, se bohužel Hudbou pro UNICEF organizovat nedá. Je nám to líto, jen velmi neradi půjdeme druhý červnový víkend kolem opuštěného areálu letního kina. V tuto chvíli jsme ovšem neměli jinou možnost. Děkujeme všem, kteří nás finančně i morálně podporovali, všem, kteří náš festival navštěvovali, divákům i účinkujícím. Dáme si v letošním roce přestávku a odpočneme si. A třeba se brzy někdy a někde zase společně potkáme!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 2 Komentářů:

Časový plán vystoupení

11. 6. 2015

novinka.jpgNechcete přijít o vystoupení své oblíbené kapely nebo zpěváka a nemůžete být na festivalu celý den? V tomto příspěvku je zveřejněn přibližný časový plán jednotlivých vystoupení. Časy jsou pouze orientační a mohou se v průběhu festivalového dne mírně měnit. Těšíme se na vás v sobotu 13.6. v letním kině v Tišnově. Areál se otevře v 11:15 hodin.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Festival osobně podpoří známé osobnosti

11. 6. 2015

elias.jpgKromě již avizované účasti naší nové patronky herečky Daniely Kolářové na festivalu Hudbou pro UNICEF se můžete těšit na osobní setkání s výkonnou ředitelkou UNICEF ČR Pavlou Gomba, ministrem pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřím Dienstbierem a také českým reprezentantem, hráčem NHL a hokejovou legendou Patrikem Eliášem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Dopravní spojení na festival bude bez komplikací

11. 6. 2015

Upozorňujeme návštěvníky festivalu, že plánované silniční a železniční uzavírky se dopravy na festival Hudbou pro UNICEF nedotknou. Silnice v Kuřimi bude v plném rozsahu uzavřena až od 18.6. a výluka na železniční trati bude zahájena 15.6. K cestě na festival a z festivalu je tak možné využít sítě veřejné dopravy bez jakýchkoliv omezení. Z důvodu malého zájmu o noční festivalovou linku nebude v letošním ročníku pořadatel mimořádný spoj po skončení festivalu zajišťovat. Další informace v článku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Herečka Daniela Kolářová vás zve na festival

26. 5. 2015

foto_klip2.jpgCharitativní hudební festival Hudbou pro UNICEF se koná v sobotu 13.6.2015 v letním kině v Tišnově u Brna. Přijměte pozvání na tuto skvělou akci od patronky festivalu a legendární české herečky Daniely Kolářové.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Peter Luha na Dvorku

24. 5. 2015

peterluha12.jpgSkladatel, zpěvák a instrumentalista. Petrův unikátní styl hry na kytaru vychází z mixu klasických a různých netradičních kytarových technik /slap, tapping, perkusní hraní/ na elektrické i akustické kytaře. Jeho muzika se nedá popsat, musí se vidět a hlavně slyšet na vlastní oči a uši. Nejenže fantasticky hraje i zpívá, ale dokáže svým charisma strhnout obecenstvo. Takové talenty se často nerodí. Přijďte se osobně přesvědčit v rámci dalšího koncertu Hudbou pro UNICEF warm-up!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Adama Mišíka nahradí O5&Radeček

6. 5. 2015

o5aradecek.jpgAdam Mišík se bude v době konání našeho festivalu účastnit důležitého castingu v USA, musel se tak z vystoupení v Tišnově na poslední chvíli bohužel omluvit. Na uvolněné místo v programu se podařilo dohodnout vystoupení kapely O5&Radeček, která aktuálně okupuje česká rádia se svým hitem Vloupám se.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů:

Česká televize uvede premiéru dokumentu Malý mnich

18. 3. 2015

foto_maly_mnich.pngV sobotu 4. dubna 2015 od 18:15 hodin uvede Česká televize na programu ČT2 premiéru dokumentu Malý mnich, který mapuje situaci chlapců v buddhistických klášterech v Bhútánu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | 0 Komentářů: