Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuse

kolo.png

Dotazy, nápady, připomínky...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel - termín

25. 1. 2013 18:03

Zdravím. Prosím, máte už termín se bude konat letošní festival. Už ted se teším, nerad bych si naplánoval něco jiného. A nějaké jméno vystupujícího by se taky hodilo. Díky. Pavel

Petr - Skupiny 2013

29. 12. 2012 22:08

Přeji pěkný den, mám dotaz, zda již znáte alespoň některé vystupující na festivalu v roce 2013? Už se moc všichni těšíme a když budeme ještě vědět na koho, bylo by to super. Díky! Petr

AngelHeart - Velká chvála

24. 6. 2012 12:32

Děkuji za krásně strávené odpoledne a večer. Moc jsem si letošní ročník užil. Nádherné prostředí letního kina a chvílemi elektrizující atmosféra - na to budu ještě hodně dlouho vzpomínat. Co se týče hudby, tak bych určitě vyzdvihl The Tap Tap. Jen jsem moc nepochopil, co měla být zač ta Miss Angelika. To bylo opravdu otřesné... Už nikdy více, prosím. Doufám, že příští rok opět vyjde takové pěkné počasí jako letos a i hudební výběr bude v podobném duchu. Ještě jednou díky a snad naviděnou v roce 2013 :o)

Petra - Re: Velká chvála

25. 6. 2012 7:04

Jestli jsem si dobře všimla, tak Miss Angelika jen zaplňovala prostor při časově náročnějším přemisťování hudbeních nástrojů větších skupin. "Její" vystoupení bylo celkem vtipné, škoda, že to nerozjela více:-) Proč by měl být festival tohoto druhu strohý, nudný a mdlý bez nějakých "extempore"? Lidi bavte se a neodmítejte nové, nezvyklé,pokroucené či trapné...vám osobně tyto chyby vaše okolí také mnohdy odpouští a toleruje!

Honza - Re: Velká chvála

25. 6. 2012 19:49

Díky za pochvalu a také se těšíme na příští rok! Miss Agelika je náš kamarád a na festival jezdí vystupovat zdarma, aby nás podpořil. Je to jakési zpestření programu v době, kdy se připravuje další vystoupení. A jak napsala Petra, nebraňte se jiným věcem, vždyť je to především zábava a odreagování! :-)

Zdeněk - díky

20. 6. 2012 9:19

Nazdar Honzo,díky opět za skvělý festival.Je super,že se našel někdo,kdo oživil tradici festivalů v Tišnově.Už se těšíme na příští rok.

Honza - Re: díky

20. 6. 2012 21:24

Ahoj a díky za díky! :-) Dáme si teď měsíc pauzu a začínáme s přípravou dalšího ročníku. Už máme rozjednaných pár zajímavých jmen, tak se těš! Díky za účast!

Tomáš Čermák - velká piha na na dobrém festivalu

20. 6. 2012 10:00

Dobrý den,

podařil se Vám milý festival s hvězdnými účinkujícími ( Petr Zkoumal, Robert Křesťan, Tomáš Klus, Buty)

Vím, že jste s organizací měli velkou práci, proto mne velmi mrzí, jak jste podcenili prodej nápojů. Stál jsem v nehybné frontě na limonádu a pivo v pražícím slunci více než půl hodiny a přišel díky tomu o polovinu koncertu druhé trávy. Po druhé jsem fronty už nešel.


„Trápení“ účastníků festivalu žízní je tak negativní zkušenost, že bude muset uplynout ještě hodně času než v mých vzpomínkách ustoupí pozitivním zážitkům z festivalových vystoupení.


S pozdravem

Honza - Re: velká piha na na dobrém festivalu

20. 6. 2012 21:21

Dobrý den, za tuto zkušenost se samozřejmě omlouváme. Dodavatel občerstvení trochu podcenil počet lidí k obsluze výčepů, příští rok budeme připraveni lépe! Na druhou stranu, fronta na pivo byla pouze před koncertem Tomáše Kluse, kdy byl počet návštěvníku areálu na maximu. Po zbytek dne nebyl s pivem nejmenší problém a počet výčepů byl dostačující (vzhledem k velikosti areálu a především špatné elektroinstalaci si ani nemůžeme dovolit přílišné rozšiřování). Každopádně se omlouváme a především děkujeme za účast na festivalu! Příští rok se těšíme na setkání!

Ivana - Koncerty

18. 6. 2012 8:57

Dobrý den,
organizace i výběr skupin se mi líbily, až na jednu zpěvačku, a tou je Jana Kratochvílová. To nebyl koncert, ale ŠÍLENÝ ÚLET!!! Připadala jsem si jak na čarodějnické seanci...kostým, hudba, slova...
Po první písničce jsem odcházela (a nebyla jsem sama, spousty lidí šly se mnou a přinejmenším kroutili hlavami). Myšlenky Unicef podporuji, pomoc je potřebná, jakkoli, třeba hudbou, ale tohle mělo bý co? Jana Kratochvílová - never more!!!

Honza - Re: Koncerty

18. 6. 2012 9:54

Dobrý den, podobné pocity máme z jejího vystoupení bohužel i my, pořadatelé. A velice se omlouváme, mnoho lidí opravdu při jejím vystoupení odešlo, což bylo nefér hlavně vůči Švihadlu, které po ní mělo naprosto fantastický koncert. Janu Kratochvílovou jsme pozvali v rámci "návratů", které byly jakýmsi mottem části festivalu (Oceán, Peha, Kratochvílová). Jana patřila vždy mezi mimořádné osobnosti, její vystupování bylo a je extravagantní, ale její hlas naprosto jedinečný. Dohoda s manažerem byla, že vystoupí s programem nových, ale především také starých hitů. V tom případě by byla v areálu kina jistě rychle výborná atmosféra. Nestalo se však tak, koncert proběhl tak, jak proběhl. Již se k tomu nechci vracet, tak se jen divákům omlouvám. Díky za účast, podporu a příští rok se těšíme opět na setkání!

Petra - Re: Koncerty

19. 6. 2012 20:49

Mně se Jana líbila, čekala jsem to, byla jsem jen pozitivně překvapena-Ten kostým jsem nečekala tak velkolepý:-). Jana dobrá, průběh ovšem ne. Taky se k tomu nerada vracím. Připadá mně nefér nenechat interpreta alespoň dokončit své dílo, které nebylo urážlivé ba mělo dokonce nadčasovost. Jana předběhla dobu, možná ji i přeskočila a to se v dnešní době bohužel nenosí ani netoleruje. Já osobně ji držím palce. Lidí jako je ona je pomálu, naštěstí jich několik osobně znám a věřte, že tací dokážou dodat sílu a zcela jiný, nevšední pohled na život.

hynna - foto

19. 6. 2012 19:32

pár fotek z prima festivalu na : http://hynna.rajce.idnes.cz/Hudbou_pro_Unicef_2012/

Honza - Re: foto

19. 6. 2012 20:26

Díky Hynku za fotky i za účast!

Honza - Re: foto

19. 6. 2012 20:31

Díky Hynku za fotky i za účast!

marta - kapacita

13. 6. 2012 7:58

dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je kapacita areálu, příp. info, kolik bylo vloni lidí a kolik se očekává letos :)
děkuju

Honza - Re: kapacita

13. 6. 2012 22:30

Dobrý večer,
do areálu bude vpuštěno maximálně 1200 návštěvníků. Minulý ročník festivalu navštívilo cca 700 lidí, v letošním roce však bylo toto číslo již překonáno v předprodeji. Kapacita areálu tedy bude zřejmě naplněna! Neznamená to, že nebude možné zakoupit vstupenku na místě v den konání festivalu, bude jich však zřejmě velmi omezený počet.

Honza - Re: kapacita

15. 6. 2012 21:53

Tak drobná změna!!! V předprodeji bylo zakoupeno velké množství vstupenek, zítra bude tedy na místě pouze 200 ks vstupenek!!!!!!!!

Katy - Jídlo a pití

15. 6. 2012 19:07

Dobrý den, hodlám poprvé naštívit Váš festival a mám dotaz ohledně jídla a pití - mám bezlepkovou dietu - takže si jídlo nosím s sebou své. Je to problém? Vím, že na některých festivalech je zakázáno vnášet do areálu své jídlo a pití...proto se raděj ptám, abych předešla komplikacem. Děkuji za odpověď :)

Honza - Re: Jídlo a pití

15. 6. 2012 21:47

Dobrý večer! Na náš festival je zakázáno z bezpečnostních důvodů pouze vnášení vlastních nápojů. Pokud k Vaší dietě potřebujete také speciální pití, oznamte to ochrance u hlavní brány a nebude problém ;-) Zítra v Tišnově!