Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuse

kolo.png

Dotazy, nápady, připomínky...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Honza - Re: festival Tisnov 2011 velmi chvalim

13. 6. 2011 8:32

Ahoj! Díky za pochvalu, ale především za účast a perfektní vystoupení, pomohli jste podpořit dobrou věc, což je super. Věřím, že se v budoucnu ještě v Tišnově potkáme! Díky! Honza Schneider

Honza - zvukař

13. 6. 2011 21:02

Zdravím všechny návštěvníky našeho festivalu, děkuji jim za účast a vytvoření perfektní atmosféry a OMLOUVÁM se za nepříliš dobrý zvuk v některých částech festivalu. Předchozí ročníky jsme spolupracovali se zvukařem, se kterým jsme byli my i skupiny naprosto spokojeni, letos však nemohl, tak nám doporučil jiného, dostatečně zkušeného. A jak to tak někdy bývá, i přes dobré doporučení to nakonec nemusí být vždy to pravé. Organizaci festivalu věnujeme obrovské množství času a úsilí, vše chystat při zaměstnání není vůbec jednoduché. A pak se celá naše práce může pokazit jedním špatným dojmem, čehož bychom se rádi do budoucna vyvarovali. Těm skupinám, které měly určité výhrady, jsme se omluvili, návštěvníkům, kterým to pokazilo dobrý dojem z akce, se omlouváme nyní. Někdy je to ale i o troše improvizace a trpělivosti, zvlášť když se jedná o festival. A musím po pravdě říct, že většina kapel byla spokojena. Tak to někdy v životě bývá, že vše není ideální. Příští rok pokračujeme, termín zveřejníme již brzy. A dáme si pozor, ať je tentokrát vše ještě lepší a dokonalejší než letos ;-)
Honza Schneider, hl. pořadatel

Kivis - Zvukařovi neplatit a vyměnit

12. 6. 2011 13:54

Včerejší festival byl ukázkou toho, jak skvěle obsazená a dobře naplánovaná akce může ztroskotat na jediném člověku. Chápu, že zvučit v jednom sledu tolik rozdílných kapel není žádný med, ale zase odtud potud. Obávám se, že po této zkušenosti se z těch letošních interpretů do Tišnova moc nevrátí. Kromě toho, že zvukař odvedl mizernou práci, tak to ještě psychicky neunesl a začal se k hudebníkům chovat, jak kdyby to byl právě on, kdo snědl všechnu zvukařskou moudrost světa. Nemluvě o tom, že kvůli skluzu byly pak právě ty největší hudebí taháky časově pěkně ostrouhaný. Organizátoři to nemají lehké, čistě teoreticky - když příště investují do pořádného zvukaře, nebude tolik peněz na dobré kapely a přijde míň lidí. Jinak organizátoři zaslouží pochvalu. Skvělé obsazení, dobrá atmosféra, super nápad s dražbou psů, ale výběr zvukaře byl krok vedle. (Názor je psaný z pohledu diváka, možná to vše ve skutečnosti bylo jinak a pes byl zakopaný jinde - špatná technika... nevím).

David - Velké představení zvukařské neschopnosti

12. 6. 2011 13:50

Dobrý den, nejprve bych vám rád poděkoval za organizaci festivalu, kterého si velmi cením.
Zároveň však musím říci, že větší ukázku naprosté zvukařské neschopnosti jsem doposud nezažil. Naprosto chápu rozčarování vystupujících, a to navíc netušili jaký strašný zvuk slyší posluchači. Většinu učinkujících jsem měl možnost již několikráte v minulosti naživo slyšet a je mně líto, že někteří posluchači si nyní mohou myslet, že takto blbě tyto kapely hrají obvykle.
Zároveň by mě zajímalo, zda kapely jako Mako! Mako! či The Tap Tap by po včerejší zkušenosti ještě měly zájem na tento festival v budoucnu přijet.
Na závěr bych ještě rád navrhl pro příští ročník (který doufám bude) pokusit se o účast kapely Sto zvířat. To by mohla být vážně pecka.

Horis - Doprava z akce

11. 5. 2011 14:33

Zdravím,
plánujete jednání s dopravci (nebo s Jihomoravským krajem) o nějakém posílení dopravy po skončení akce? Třeba do Brna jede poslední vlak už v 22:30 a pak až v 4:30 ráno :-(

jinak kapelky supr a určitě přijdeme!

Honza - Re: Doprava z akce

11. 5. 2011 22:08

Dobrý den, i s touto variantou počítáme. Nyní sledujeme vývoj předprodeje a podle odhadu počtu návštěvníků budeme jednat o konkrétní podobě. V úvahu připadá spíše autobusová přeprava, zajištění mimořádného vlaku je příliš složité. Budeme informovat.
Těšíme se na setkání 11.6.!

lucie - Re: Re: Doprava z akce

8. 6. 2011 11:11

dobrý den,
můžeme poprosit o info ohledně dopravy z akce (do Brna)? Jsou nějaké novinky o posíleném např. autobusovém spoji?
Moc děkujeme
Zdravíme a těšíme se
Lucie

Honza - Re: Re: Re: Doprava z akce

9. 6. 2011 17:25

Dobrý den, připravili jsme zvláštní noční autobusovou linku do Kuřimi a Brna. Autobus odjíždí z parkoviště u pošty na sídlišti Klucanina (centrální festivalové parkoviště) v 01:00 hod. První zastávka je v Kuřimi před restaurací U Mertů a druhá u nádraží Brno - Královo Pole. Odtud je možné dále pokračovat běžnými nočními spoji DPMB číslo 90 a 91 (již za běžnou cenu dle tarifu přepravce). Speciální jízdenky na cestu festivalovým autobusem Tišnov - Kuřim - Brno Královo Pole za cenu 30,- Kč zakoupíte v pokladně letního kina během celého festivalového dne.

David - soutěž

17. 5. 2011 22:07

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, kdy budou vylosováni ti tři slíbení účastníci, kteří se zúčastnili soutěže STAŇ SE DRAMATURGEM ROČNÍKU 2011 a kteří by měli získat vstupenky na festival.

Honza - Re: soutěž

18. 5. 2011 0:55

Zrovna to připravuji, výherce budeme kontaktovat do konce týdne.

David - Re: Re: soutěž

31. 5. 2011 23:13

Dobrý den,
chápu to tedy dobře, že již byli všichni výherci vstupenek vyrozuměni? Mohu se zeptat, kdo vstupenky vyhrál?

Honza - Re: Re: Re: soutěž

4. 6. 2011 13:52

Dobrý den, ano, všem výhercům byl zaslán email. Jména jsem zveřejnil v aktualitách.

Jirw - Rodinné vstupné i v sobotu na místě?

23. 5. 2011 21:46

DD, bude možno Rodinné vstupné (maximálně dva dospělí s dětmi do 12 let) 400,- Kč zakoupit v sobotu přímo na místě, či je nutno řešit přes předprodej?Díky

Honza - Re: Rodinné vstupné i v sobotu na místě?

23. 5. 2011 22:01

Rodinné vstupné zakoupíte v pokladně letního kina v den konání festivalu. Těšíme se na setkání!

Mirka - vstupné pro děti

17. 5. 2011 12:15

Pardon, už to vidím, tudíž nemusíte odpovídat :-)

Honza - Re: vstupné pro děti

17. 5. 2011 17:16

Jsem rád, že jste to nakonec našla :-) Děti do 12 let v doprovodu dospělé osoby jsou i v letošním roce zdarma, navíc jsme pro letošní ročník zavedli i speciální rodinné vstupné za 400,- Kč, což je tedy 200,- Kč za dospělou osobu - a to je v dnešní době za celodenní akci plnou dobré hudby myslím cena více než rozumná :-) Pěkný den!

Mirka - vstupné pro děti

17. 5. 2011 12:13

Prosím chci se zeptat jestli je vstupné jednotné nebo jsou nějaké slevy pro děti. Mám na mysli 2 a 4 leté dítě.

Pavel - 2011

14. 3. 2011 21:07

Tak už se to začíná docela rýsovat!!! Zatím dobrý kapely, už se moc těším!!!!

Honza - Re: 2011

15. 3. 2011 23:23

Jo jo, taky se těšíme!

David - Trocha chvály, trocha kritiky

7. 6. 2010 12:53

Dobrý den,
nejprve bych rád poděkoval za organizaci festivalu a vyřkl přání, aby festival pokračoval i v příštích letech .. přeci jen alespoň něco se v Tišnově konečně dělo.
Abych však jen nechválil .. myslím, že za ostudně malou účast mohou i organizátoři. Vzhledem k nabízenému programu bych očekával mnohem vyšší propagaci, a to především v Brně, kde jsou koncerty třeba Žbirky a Dusilové hojně navštěvované. Rozhodně nemůže stačit vylepit po Tišnově pár plakátů a dát článek do TN. Bez skutečně masivnější podpory v rádiu to dle mých zkušeností nejde.
Také bych se možná zamyslel nad dramaturgií .. snaha zalíbit se výběrem interpretů , všem není dle mého názoru to nejlepší řešení. Vzhledem k veliké žánrové pestrosti, málokoho mohlo skutečné lákat víc než 1-2 interpreti, a to mně přijde, vzhledem k ceně, pro mnoho lidí neadekvátní.